Hlavním motivem propojujícím celou kolekci je perleťová lastura. Nechejme se unášet krásou života a spektrem příležitostí skrze symboly ztvárněných vln, perleťových lastur a mušlí.  V jemnosti a laskavosti.

Čeká nás část kolekce v tónech růžové, fuchsiové, lila, fialové, nebesky modré... a barevná souhra mezi nimi.

A nyní Stvořena z perleti v intenzivní a úchvatné barvě magenty. MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání. BÍLÁ - je syntézou a spektrem všech barev, symbolem synergie, světla, spirituality, čerstvosti, neutrality, nevinnosti a budoucnosti.

Oboustranné modely

Hrála jsem si s myšlenkou, jak dostat do jednoho modelu co nejvíc a výsledkem jsou oboustranné modely. Díky tomu můžete získát model 2v1. Vytvořila jsem několik střihů tak, aby se daly na těle otáčet. Funguje to díky designu, který jsem zpracovala tak, abych zachovala souvislý obraz na těle. Přesto se jednotlivé strany od sebe liší. Někdy je to záležitostí detailu, jindy i hlavního motivu. Takové modely vám umožňují vybrat si podle preferencí tu svou variantu pro daný den. Tady je ukázka dvou konkrétních modelů. Šaty s mušlí s bílou barvou v horní části šatů a tyrkysovou z druhé strany. Bílá barva vám rozsvítí obličej a odlehčí vás i celý model. Jak jsem již zmínila, na některých modelech je to záležitostí detailu, na jiných je to zřetelnější, jako u tohoto modelu s mušlí. Jako druhý příklad zde uvádím model topu - ponča. Tady se jednotlivé strany od sebe liší ztvárněním i barevností vlny.

Pokud máte specifické přání, mohu oboustranný model vytvořit na míru vašich potřeb. Úpravy designu přirozeně zvyšují cenu modelu. Cena se odvíjí od časové náročnosti zpracování, sazba je 1000 Kč/hod. Z praxe mohu říct, že většinou se vejdeme do jedné hodiny a některé klientky tuto možnost rády využívají. Ať už tuto příležitost využijete či ne, vyústěním individuálního přístupu jsou jedinečné šaty na míru vašeho těla a duše.

Kolekce Stvořena z perleti je o lehkosti a o plynutí. Dá vám křídla a povznese vás. Potřebujete se nadechnout a kráčet dál s otevřeností a důvěrou? Pak je to ta pravá volba. I tady jsem rozdělila modely do jednotlivých galerií podle barev.

Oboustranné šaty v tmavě modré barvě spolehlivě vyzvednou vaši krásu a svým designem se postarají o zužující efekt. Střih lehce kopíruje postavu, kapsy a nízko posazené rukávy umocňují ležérnost celého modelu.