KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA 

Tuto kolekci jsem postavila na hluboké síle drahokamů. Jejím poselstvím je propojení se s vnitřní sílou, uzemnění, ukotvení ve svém středu. Kameny mám velmi ráda a jsou pro mě také nekonečnou inspirací. Ráda se jimi obklopuji a zřejmě díky tomu přirozeně vstoupily i do mé tvorby. Jsou krásné i léčivé. A právě to mne přivedlo k myšlence propojit jejich vlastnosti s oděvem a vědomým přístupem k oděvu. Po většinu svého života jsme oblečení. Vše, do čeho se oblékáme působí na nás i na naše okolí. Uchopila jsem tento potenciál hlubším a vědomějším způsobem. Tuto sílu pocítí každý, kdo se do takových obrazů oblékne. Krystalická metamorfóza je tedy synonymem přeměny.

Extravagantní šaty s křídly z autorských obrazů ARTeDIVA. Šaty působí étericky a sluší opravdu všem postavám. Většinu žen to překvapí a následně předčí jejich očekávání. Nepřehlédnutelný model lze nosit celý rok díky vrstvení. V zimě doporučuji jako spodní vrstvu tričko s dlouhým rukávem, nebo rolák v barvách modelu. Výborně funguje i kontrastní barva roláku.

Autorský obraz ČAROITU jsem vytvořila pro propojení vnitřní i vnější krásy. Čaroit je kámen proměny, podněcuje vnitřní vidění. V přírodní formě se jedná o fialový drahokam. Rozvíjela jsem možnosti působení a skrze barvy, kterými jsem obraz dále kolorovala, se připojily ještě účinky barev. Každá barva je nosičem informací a rezonuje s jinými tématy. Když cítíte ty proměny, tak prostě víte, co potřebujete. Vidíte samu sebe ve světle, ve kterém vaše krása roste.

Autorské látky KŘIŠŤÁLY jsem vytvořila pro umocnění vnitřní i vnější krásy. Křišťál je všeobecně považovaný za nejúčinnější léčivý krystal a zesilovač energie.  V přírodní formě se obvykle jedná o čirý až bílý drahokam. A nyní autorské látky Křišťály v propojení s účinky barev, kolorované v tónech růžové, magenty, fialové, modré...

Základem autorské látky Serafinitová křídla je drahokam serafinit. Pokud vás zajímá i energetická podstata drahokamu, serafinit je považován za symbol  duchovního osvícení. Otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

V čem vás budou jednotlivé barvy podporovat?

ČERVENÁ - je barvou energie, vitality, činorodosti, životní síly, motivace, odvahy, vášně, vědomí těla a vůle k životu

ORANŽOVÁ - je pozitivní a optimistickou barvou radosti, přitakání životu, emocionální kreativity, stimulace a požitku

ŽLUTÁ - je barvou intelektu, logiky, smyslu života, radosti, rozjasnění mysli, vědění, aktivace sebedůvěry a optimismu

ZELENÁ - je barvou léčení a harmonizace na všech úrovních, barvou naděje, imaginace, přijetí, víry a vnímavosti

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

FIALOVÁ - je barvou spirituality, senzitivity, duchovní síly, vědomí zodpovědnosti, mystiky a transformace

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání

 

Šaty Serafinitové zrcadlení pro ženy šamanky. V tomto případě jsem serafinit kolorovala v tónech  modrých, tyrkysových až po uzemňující hnědou. 

 

 

A ještě jedna malá ukázka, abyste se mohli podívat, jak modely z kolekce Krystalická metamorfóza fungují na ženách různého věku i velikostí.