KOŘENY

Kolekce je vyjádřením úcty k našim kořenům. Vyjádřením díků za vše, co nás na naší cestě utvářelo. Za náš rodný kraj, domov, rodinu, přátele, všechny vzlety i pády a poučení... Za vše, z čeho čerpáme a díky čemu rosteme. Za zkušenosti, jež z nás udělaly ty, kterými dnes jsme. Poděkování sobě a cestě, kterou jsme od svého zrození až dnešního dne ušli. 

 

Jedny šaty a několik způsobů, jak je můžete nosit. Od velmi decentního pojetí až po otevřenější variantu, ve které vynikne váš krásný dekolt. Horní díl šatů je velmi variabilní díky možnostem, jakými můžete provlékat tunýlek šňůrkou a zároveň je přizpůsobivý různým velikostem poprsí. Šaty Královská modrá z kolekce Kořeny jsou zhmotněním hlouboké lásky a vděčnosti.

 

Další modely kolekce Kořeny ve svěžích odstínech, od tyrkysové přes modrou, mátově zelenou, až po lahvově zelenou.

 

Kontrastní modely kolekce Kořeny, které vám mohou sloužit v létě, v zimě, prostě během celého roku a to díky vrstvení.

 

Modely kolekce Kořeny, které spojuje barva magenty, jež je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání. Bílá barva je syntézou a spektrem všech barev, symbolem synergie, světla, spirituality, čerstvosti, neutrality, nevinnosti a budoucnosti.

 

Backstage z focení s Miss ČR Barborou Hodačovou v kolekci Kořeny pro nadaci Hvězdy dětem.

Pronikavě výrazný model plný barev z kolekce Kořeny.