Květinová kolekce je skutečnou oslavou Ženskosti. Poselstvím této kolekce je otevírat a rozvíjet v ženách ten nejvyšší potenciál. Povznášet, harmonizovat i léčit. Vyjít ven se svou krásou, jemností i zranitelností. Neboť právě v tom spočívá přirozená a opravdová síla ženy. Dovolme si zářit ryzí ženskostí.

Ráda bych vám představila jednotlivé modely přirozeně nejobsáhlejší kolekce. Pro snadnější orientaci a přehlednost jsem je rozdělila do galerií podle jednotlivých květin. A jak jinak lze nejlépe začít, než královnou všech květin, kterou je růže. V mé tvorbě má své jedinečné místo, stejně jako v mé zahradě.

Květy plaménku jsou tak malebné, že jsem jim prostě nemohla odolat. Každé jaro se na ně obdivně dívám z okna mého ateliéru a podléhám jejich kráse. Působí tak něžně a poeticky, vyzařuje z nich tajemství až jakási tichá čistota, že jsem modely s těmito květy nazvala Lotosy.

Růžový tavolník jsem zachytila v motivu srdce, které jsem umístila na hruď. Andělská křídla na zádech celý model krásně doplňují.

Ráda bych vám na jednom obraze poodhalila, jak pracuji s tématikou symbolů a barev. Růže, stejně jako i růžová barva je tradičně spojována se srdcem a s láskou. Je zde obsažena plnost a bohatost života. Určitou část obrazu jsem nechala "rozmalovanou". Bílá barva (stejně jako poupě) evokuje budoucnost. Volný prostor zve naši představivost k dokončení obrazu. Bílá barva je také syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality, čerstvosti, čistoty, neutrality i nevinnosti. A do každého modelu vnáší jistou dávku svěžesti a lehkosti. Navíc má ještě jeden žádoucí účinek, téměř každou ženu rozzáří.

Aranžování látek různých motivů přímo na vlastním těle, to je zážitek, který je nepřenosný. Je ideálním prostorem k nacítění si toho pravého motivu osobně. Návštěva ateliéru je tedy pro většinu klientek nenahraditelná. Slovy žen, které tuto jedinečnou část tvorby zažily, je to dechberoucí vzrušující jízda.

Naše květinová jízda pokračuje voňavou levandulí a liliemi, tentokrát v kombinaci s tmavě modrou barvou.

Na závěr bych vám ještě ráda ukázala motivy květin, které si našly cestu do mé tvorby a samozřejmě i do mého srdce.  Vybrat si svůj osobní motiv z květin je prostě srdeční záležitostí snad každé ženy.