SUKNĚ MUŠLE HOJNOSTI

Maximálně pohodlná úpletová sukně, která vám vnese do života radost a hravost, ať už jste kdekoliv. A sluší téměř všem typům postavy. Délku sukně lze snadno regulovat díky elastickému lemu, jeho ohrnutí, nebo posunutí do pasu, či níže. Skvěle se kombinuje jak s jednobarevnými topy, tak s dalšími modely ARTeDIVA. Vnese vám do života potřebnou dávku jedinečnosti.

Materiál

Designové látky z ateliéru ARTeDIVA Renata Glosová jsou unikátní obrazy, které tvořím se záměrem povznášet skrze krásu. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s podílem elastanu. Každá klientka si tedy vybere obraz a materiál dle svých preferencí. Teprve až design (pracuji s digitální grafikou) upravím pro vaši velikost, posílám ho do tisku. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami.

Údržba modelu

Sukni mimo ručního praní doporučuji prát v pračce, obrácenou naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit doporučuji naruby, na střední teplotu (ikdyž žehlení není potřeba).

Termín

Termín dodání je 3 týdny od přijetí zálohy ve výši 50% na č.ú.: 670100-2215415640/6210.

 

Cena: 2 600 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: