MOŘSKÁ VLNA

Šaty z kolekce Stvořena z perleti. Je o prostoupení krásou okamžiku. O naslouchání a následování svého srdce. O hojnosti a plynutí. Motivem, ze kterého zde nejvíce vycházím, jsou vlny a perleťové lastury. Tato kolekce je zároveň hluboká i povznášející. Něžná i magická. Střih těchto šatů sluší všem postavám a nejlépe vynikne na ženách plných křivek. Pak samozřejmě doporučuji nechat šaty volně splývat.

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže, převážně velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 2-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek. Jelikož se jedná o originální autorskou tvorbu, skladem mám pouze uvedenou velikost. V jiných velikostech a materiálech tvořím model na objednávku.

Cena: 6 400 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: