MODRÁ VLNA

Velmi komfortní top s dlouhými rukávy. Tento střih sluší každému typu postavy a navíc je velmi shovívavý. Poskytne vám maximální estetický účinek a tělesný komfort.

Materiál

Designové látky z ateliéru ARTeDIVA Renata Glosová jsou unikátní obrazy, které tvořím se záměrem povznášet skrze krásu. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s podílem elastanu. Každá klientka si tedy vybere obraz a materiál dle svých preferencí. Teprve až design (pracuji s digitální grafikou) upravím pro vaši velikost, posílám ho do tisku. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami.

Údržba modelu

Model mimo ručního praní doporučuji prát v pračce, obrácen naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu (ikdyž žehlení není potřeba).

Termín

Termín dodání je 3 týdny od přijetí zálohy ve výši 50% na č.ú.: 670100-2215415640/6210.

Model na míru

Abych vytvořila model, který vám sedne jako druhá kůže, potřebuji znát vaše míry: prsa, pas, boky a výšku postavy. Jelikož každé tělo je jiné, přizpůsobím design právě vašemu tělu. S látkou nezacházím jako s metráží, ale naopak, jako s obrazem, skrze který sochám vaše tělo.

Cena: 2 800 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: