ŠATY SPIRÁLY MAGENTA

Tyto šaty z kolekce Spirit vynikají notnou dávkou energie důvěry v život. Když si je dáte na tělo, pocítíte obrovskou radost a chuť do života.

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky a lásky k Bytí
BÍLÁ - je syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality, nevinnosti a budoucnosti.

Velkou výhodou oboustranných šatů je, že v jednom modelu máte vlastně dva. Obraz se na každé straně liší - někdy je to záležitostí detailu, jindy je rozdíl větší, jako u tohoto modelu. Na jedné straně šatů je horní spirála v boční části hrudníku a na druhé straně je horní spirála uprostřed hrudníku. Rozdíl na těle určitě pocítíte :-). Přirozenost tohoto modelu spočívá v důmyslně propracovaném designu. Střih na těle krásně sedí a vy si můžete vybrat podle aktuálního nastavení tu svou variantu pro daný den.

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 3-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Šaty na míru

Do poznámky v objednávce uveďte vaše míry: prsa, pas, boky a výšku postavy. Díky tomu vám vytvořím šaty, které vám sednou jako druhá kůže.

Cena: 7 900 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: