ŠATY S KŘÍDLY 2V1

Extravagantní šaty s křídly pro úplně všechny postavy. Každá strana modelu má trochu jiný obraz. 1.strana růžová s fialovou, 2.strana v odstínech růžové a magenty. Kombinace obrazu a střihu vám dodá maximální pohodlí a současně pro vás bude spolehlivým i vyjímečným kouskem.

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky a lásky k Bytí
BÍLÁ - je syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality, nevinnosti a budoucnosti.

Materiál

Autorská látka - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jedná se o velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 6 000 Kč

Počet:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: