LIVING CORAL 2V1

Šaty 2v1 jsou oboustranné šaty, které přináší 2 různá pojetí hlavního motivu. Jedna strana má umístěnou horní spirálu na střed těla a druhá má spirálu do strany. Podle vnitřního rozpoložení si vyberete tu svou variantu pro každý den. Okamžitě budete vědět, která varianta vám právě teď sedí. Tyto šaty z kolekce Spirit vynikají notnou dávkou energie důvěry v život. Když si je dáte na tělo, pocítíte radost a chuť do života. Living coral, nebo-li živoucí korálová je barvou intimity, optimismu a přítomného okamžiku.
BÍLÁ - je syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality, nevinnosti a budoucnosti.

Materiál

Autorská digitálně zpracovaná malba je základem pro designové látky ARTeDIVA. Pro každý model volím ideální materiál, nejčastěji úplet s 10% elastanu.

Údržba šatů

Šaty doporučuji prát v pračce, obrácené naruby. Ideální je program jemného praní na 40°C. Ruční praní a žehlení není třeba. Ovšem pokud si žehlení užíváte, pak doporučuji žehlit naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy ve výši 50% na č.ú.: 670100-2215415640/6210.

Šaty na míru

Mou tvorbu provází individuální přístup k potřebám každé klientky. Do tabulky mi prosím uveďte tyto míry: prsa, pas, boky a výšku postavy.

Cena: 7 900 Kč

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky: