LIVING CORAL 2V1

Šaty 2v1 jsou oboustranné šaty, které přináší 2 různá pojetí hlavního motivu. Jedna strana má umístěnou horní spirálu na střed těla a druhá strana má spirálu do strany. Byť je to posun motivu o pár centimetrů, prožitek v těle je diametrálně odlišný. Podle vnitřního rozpoložení si vyberete tu pravou variantu pro daný okamžik. Pocit v těle je jasná zpráva. Okamžitě budete vědět, která varianta vám právě teď sedí. Tyto šaty z kolekce Spirit vynikají notnou dávkou energie důvěry v život. Když si je dáte na tělo, pocítíte radost a chuť do života. Hlavní barvou roku 2019 je odstín Living coral, nebo-li živoucí korálová. Je barvou intimity, optimismu a přítomného okamžiku.
BÍLÁ - je syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality, nevinnosti a budoucnosti.

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, min. s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 3-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 7 300 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: