ZIMNÍ ŠATY S PIVOŇKOU

Maximálně pohodlné elastické šaty z velmi teplého úpletu dokáží hravě rozzářit kterýkoli zimní den. Jejich vnitřní strana je jemně česaná a na těle velmi hladivá. V tomto modelu se budete cítit naprosto jedinečně a pohodlně. Šaty z Květinové kolekce jsou čistou esencí ženskosti. Pokud potřebujete vnést do života radost, lehkost a přejete si podpořit svou ženskou energii, je to ta pravá volba pro vás. 

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik dalších materiálů, rozdílného složení i gramáže, pro všechna roční období. Převahu tvoří  úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí, přírodní, směsový, či syntetický. Pokud váháte, s výběrem vám ráda pomohu. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 5 500 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: