TOP SVŮDNÁ HLOHYNĚ

Rafinovaný a velmi odvážný top z Květinové kolekce, která je oslavou Ženskosti. Celá kolekce je velmi osvěžující, jemná a půvabná. Tento originální top vám poskytne maximální estetický účinek. Skvěle se kombinuje a z každého outfitu udělá bohémskou záležitost.

Materiál

Tento autorský model - design by Artediva, jsem navrhla z velmi jemného a lehkého šifonku s elastanem. Kolem boků jsem použila bavlněný úplet s 6% elastanu. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba 

Model mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácen naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit ho můžete na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy ve výši 50% na č.ú.: 670100-2215415640/6210.

Šaty na míru

Abych vytvořila šaty, které vám sednou jako druhá kůže, potřebuji znát vaše míry: prsa, pas, boky a výšku postavy. Jelikož každé tělo je jiné, přizpůsobím design právě vašemu tělu. S látkou nezacházím jako s metráží, ale naopak, jako s obrazem, skrze který sochám vaše tělo.

Cena: 2 600 Kč

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky: