TEPLÉ PONČO LOTOSY

Modely z Květinové kolekce jsou zhmotněním Ženskosti. Pončo s motivem lotosů je dokonalou kombinací dvou obrazů, které na sebe plynule navazují. Můžete ho na těle otáčet a užívat si model 2v1.

Materiál

Designové látky z ateliéru Artediva Renata Glosová jsou unikátní obrazy, které tvořím se záměrem povznášet skrze krásu. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s podílem elastanu. Každá klientka si tedy vybere obraz a materiál dle svých preferencí. Teprve až design (pracuji s digitální grafikou) upravím pro vaši velikost, posílám ho do tisku. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba

Model mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácen naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Model na míru

Abych vytvořila model, který vám sedne jako druhá kůže, potřebuji znát vaše míry: prsa, pas, boky a výšku postavy. Jelikož každé tělo je jiné, přizpůsobím design právě vašemu tělu. S látkou nezacházím jako s metráží, ale naopak, jako s obrazem, skrze který sochám vaše tělo.

Cena: 3 000 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: