OLIVOVÉ DŘEVO S KVĚTINOU

Dokonalost v síle obrazu a minimalistickém pojetí, takové jsou sebevědomé šaty pro vyzvednutí vaší krásy a jedinečnosti. Nosným obrazovým prvkem tohoto modelu je olivové dřevo s bílým květem. Ležérní střih lehce kopírující postavu umocňují kapsy a nízko posazené rukávy.

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Převážně se jedná velmi příjemné a splývavé úplety, s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 30°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 3-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 5 900 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: