RŮŽOVÁ SYMFONIE

Originální a maximálně pohodlná úpletová sukně. Délku sukně lze snadno regulovat díky elastickému lemu a jeho ohrnutí, nebo  posunutí do pasu, či níže. Nosit se dá celoročně a skvěle se kombinuje. Vnese vám do života potřebnou dávku jedinečnosti a rozzáří tak nejeden kousek vašeho šatníku.

Materiál

Sukně je ušita z autorské látky  - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže, převážně velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba

Sukni mimo ručního praní, lze prát také v pračce. Doporučuji obrátit ji naruby a prát v programu jemného praní, na 40°C. Žehlit ji doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 3 300 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: