ROZKVÉTÁM

Tyto jedinečné šaty vám poskytnou maximální estetický účinek a tělesný komfort. Kombinují v sobě 2 materiály. Horní vrstva šatů je ušita z velmi vzdušného transparentního syntetického hedvábí. Rukávy, dolní široký lem a spodní šaty jsou ušity z bambusu. Díky těmto kombinacím materiálů šaty působí velmi lehkým až éterickým dojmem. Šaty z Květinové kolekce jsou čistou esencí Ženskosti. Celá kolekce je osvěžující, jemná a půvabná. Pokud potřebujete vnést do života lehkost, je to ta pravá volba pro vás. 

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. Horní vrstva šatů je syntetické hedvábí. Rukávy, lem a podšívka - bambus s 6% elastanu. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je můžete na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 6 900 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: