KOŘENY 12

Kolekce Kořeny je vyjádřením díků za vše, co nás na naší cestě utvářelo. Poděkování všemu, z čeho čerpáme a díky čemu rosteme. Tento jedinečný model vám poskytne maximální estetický účinek a tělesný komfort. Kombinuje v sobě 2 materiály. Horní vrstva je z velmi vzdušného transparentního elastického šifonu. Rukávy a spodní vrstva jsou z bambusu, s 6% elastanu. Díky těmto kombinacím materiálů model působí velmi lehkým až éterickým dojmem.

Materiál

Autorská látka - design by Artediva. Horní vrstva topu - elastický šifon. Rukávy a spodní vrstva - bambus s 6% elastanu. V nabídce mám okolo 10 materiálů, rozdílného složení i gramáže. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí a až poté jde látka do tisku. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Model mimo ručního praní, lze prát také v pračce. Doporučuji obrátit naruby a prát v programu jemného praní, na 40°C. Žehlit ho můžete na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 2-4 týdny od přijetí zálohy za model. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek. 

Cena: 5 000 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: