UMĚNÍ MÁ POVZNÁŠET A ŽENA INSPIROVAT

 

Jmenuji se Renata Glosová. Ptáte se proč Artediva? ART + DIVA = UMĚNÍ ŽENSKOSTI. Umění být svá. Nespoutaná. Jedinečná... Prostě být božská diva! To je vlnová délka, na které všechny ženy rozkvétají. Osobně mi trvalo nějakou dobu, než mi to dosedlo do těla. Našla jsem odvahu jít svou vlastní cestou a vybarvit se. Má všestranná kreativita mi cestu rozhodně nezjednodušila. Od prvních pomalovaných zdí, ručně šitých modelů malé holky, neustálého kreslení, modelování a lítání po kopcích, jsem značnou část života odolávala snahám okolí o mé usměrnění a zaškatulkování. K vnitřní síle jsem došla časem. Rostla jsem skrze rozvíjení vnitřních darů a také skrze bolest a překonání vlastních slabostí. To mne zcela zásadním způsobem proměnilo. Dnes vím, že svobodná a vědomá tvorba mi dává křídla. Z reakcí klientek vidím, že taková tvorba pomáhá létat i druhým. 

 

Jaké mám zkušenosti? Prvotně je to celoživotní umělecká praxe. Sochařská a keramická tvorba, módní návrhářství a tvorba autorských látek. Dále několik dlouholetých výcviků, počínaje tantrajógou pro ženy, přes další sebepoznávací a seberozvojové semináře, astromódu, feng shui, koučink NLP a další. Poznání širších souvislostí mne dovedlo až k odbornému poradenství, které je dnes přirozenou součástí mé práce a mého života. Toto vše je součástí vědomé tvorby a přirozeně se promítá do toho proč, co a jak tvořím.

 

Co je smyslem mé tvorby? Vycházím z vědomí, že všechno, co děláme, zanechává za námi stopu. Záměrem mé tvorby je zhmotňovat harmonii a krásu a skrze ni povznášet. 

 

Napište mi, co vás zajímá: