KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA 

Tuto kolekci jsem postavila na hluboké síle drahokamů a minerálů. Jejím poselstvím je uzemnění, ukotvení se v sobě, ve svém středu. Metamorfóza je synonymem přeměny. Kameny mám velmi ráda a jsou pro mě také nekonečnou inspirací. Velmi přirozeně vstoupily do mé tvorby. Jsou krásné i léčivé. A právě to mne dovedlo k myšlence propojit jejich vlastnosti s oděvem a vědomým přístupem k oděvu. Po většinu svého života jsme oblečení. Vše, do čeho se oblékáme na nás působí a dokonce působí i na naše okolí. A tak se nabízí příležitost uchopit tento potenciál ještě hlubším a vědomějším způsobem. Tuto sílu pocítí každý, kdo se do takových obrazů oblékne.

V čem vás budou jednotlivé barvy podporovat?

ČERVENÁ - je barvou energie, vitality, činorodosti, životní síly, motivace, odvahy, vášně, vědomí těla a vůle k životu

ORANŽOVÁ - je pozitivní a optimistickou barvou radosti, přitakání životu, emocionální kreativity, stimulace a požitku

ŽLUTÁ - je barvou intelektu, logiky, smyslu života, radosti, rozjasnění mysli, vědění, aktivace sebedůvěry a optimismu

ZELENÁ - je barvou léčení a harmonizace na všech úrovních, barvou naděje, imaginace, přijetí, víry a vnímavosti

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

FIALOVÁ - je barvou spirituality, senzitivity, duchovní síly, vědomí zodpovědnosti, mystiky a transformace

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání

 

Autorské látky KŘIŠŤÁLY jsem vytvořila pro umocnění vnitřní i vnější krásy. Křišťál je všeobecně považovaný za nejúčinnější léčivý krystal a zesilovač energie. V přírodní formě se jedná o čirý až bílý drahokam. Rozvíjela jsem možnosti působení a skrze barvy, kterými jsem obrazy kolorovala, jsem k původně čirému křišťálu přidala ještě účinky barev. Každá barva je nosičem informací a rezonuje s jinými tématy. K dalším úžasným schopnostem tohoto obrazu patří i práce s látkou na těle. Tím, že posunu látku na vašem těle, bude ve vás podporovat jiné aspekty ženství. V jedné variantě to bude aspekt kněžky, v jiné zase aspekt princezny. Když cítíte ty proměny, tak prostě víte, co potřebujete. Vidíte samu sebe ve světle, ve kterém vaše krása roste. A nyní autorská látka Křišťál v tónech růžové, magenty a fialové.

  

 

Zeštíhlující šaty z autorské látky KŘIŠŤÁLY. U tohoto modelu jsem křišťál vnořila do tmavě modrého pozadí. Obraz díky tomu působí ještě více zužujícím efektem. Střihy volím v souladu s potřebami klientek a přirozeně také s jejich typem postavy. S látkou nezacházím jako s metráží, ale naopak, jako s obrazem, skrze který sochám vaše tělo.

 

 

Šaty Serafinitové zrcadlení pro ženy šamanky. V tomto případě jsem serafinit kolorovala v tónech od modrých až po tyrkysovou. Pokud vás zajímá i energetická podstata drahokamu, serafinit je považován za symbol duchovního osvícení. Otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

 

 

Další modely z této kolekce, které vám mohou sloužit v létě, v zimě, prostě během celého roku.

 

A ještě jedna malá ukázka, abyste se mohli podívat, jak modely z kolekce Krystalická metamorfóza fungují na ženách různého věku i velikostí.

 

Další modely vznikají na podněty klientek a jejich potřeb. Závěrem tedy ukázka originální košile. Je ušita z jemné bavlny. Je velmi příjemná na těle a nemá žádné speciální nároky na údržbu. Všechny modely doporučuji prát v pračce, s programem na jemné praní a teplotou 40°C. 

 

 

Napište mi, co vás zajímá: