KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA 

Tuto kolekci jsem postavila na hluboké síle polodrahokamů a minerálů. Jejím poselstvím je uzemnění, ukotvení se v sobě, ve svém středu. Metamorfóza je synonymem přeměny.

Kameny mám velmi ráda. Jsou pro mě velkou inspirací a tak přirozeně vstoupily i do mé tvorby. Jsou nejen krásné, ale také léčivé. A právě to mne dovedlo k myšlence propojit jejich vlastnosti s oděvem a vědomým přístupem k oděvu. Většinu svého života jsme oblečení. Vše, do čeho se oblékáme, na nás působí a dokonce působí i na naše okolí. A tak se nabízí příležitost uchopit tento potenciál ještě hlubším a vědomějším způsobem.

 

 

Představuji vám autorskou látku s názvem SERAFINITOVÁ KŘÍDLA. Šaty z této autorské látky působí hodně mysticky a jsou ideální pro ženy šamanky. Dokonale vyzvedávají vlastní jedinečnost i hloubku a současně dodávají pocit ukotvení. Polodrahokam serafinit jsem v tomto případě kolorovala v modrých a tyrkysových tónech. Pokud vás zajímá i energetická podstata, serafinit je symbolem duchovního osvícení. Otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

 

 

Růženíny se svou energií jsou léčiteli srdce a otevírají bezpodmínečné lásce. Ametysty se vyznačují silnou ochrannou energií a spirituálními vibracemi. Také fialová barva je symbolem duchovní energie a síly. Valéry modré a tyrkysové se vztahují k intuici, vhledu, komunikaci, vyjádření, kreativitě, moudrosti, klidu a ochraně. Vše, co bylo do obrazu vloženo, se podílí na výsledné harmonické energii. Tyto kompozice vás mohou vést do vyšších dimenzí. 

Tady je další nabídka obrazů a ukázka dalšího střihu originální košile. Je ušita z jemné bavlny se saténovou úpravou, s ušlechtilým hedvábným povrchem. Je velmi příjemná na těle a nemá žádné speciální nároky na údržbu. Jako většinu materiálů v mé nabídce vám doporučuji prát modely v pračce, s programem na jemné praní a teplotou 40°C. 

 

 

Zeštíhlující šaty z autorské látky Křišťály. U tohoto modelu jsem křišťál vnořila do tmavomodrého pozadí. Obraz díky tomu působí ještě více zužujícím efektem. Střihy volím v souladu s potřebami klientek a přirozeně také s jejich typem postavy. Postavu modeluji nejen střihem, ale také obrazem.

 

 

Autorské látky KŘIŠŤÁLY jsem vytvořila pro umocnění vnitřní i vnější krásy. Ústředním motivem tohoto obrazu je křišťál, který je všeobecně považovaný za nejúčinnější léčivý krystal a zesilovač energie. Křišťál je čirý až bílý polodrahokam. Rozvíjela jsem možnosti působení a skrze barvy, kterými jsem obrazy kolorovala, jsem k původně čirému křišťálu, přidala ještě účinky barev. Každá barva je nosičem informací a rezonuje s jinými tématy. O tom později...

V čem vás budou jednotlivé barvy podporovat?

ČERVENÁ - je barvou energie, vitality, činorodosti, životní síly, motivace, odvahy, vášně, vědomí těla a vůle k životu

ORANŽOVÁ - je pozitivní a optimistickou barvou radosti, přitakání životu, emocionální kreativity, stimulace a požitku

ŽLUTÁ - je barvou intelektu, logiky, smyslu života, radosti, rozjasnění mysli, vědění, aktivace sebedůvěry a optimismu

ZELENÁ - je barvou léčení a harmonizace na všech úrovních, barvou naděje, imaginace, přijetí, víry a vnímavosti

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

FIALOVÁ - je barvou spirituality, senzitivity, duchovní síly, vědomí zodpovědnosti, mystiky a transformace

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání

 

 

 

Napište mi, co vás zajímá: