STVOŘENA Z PERLETI

Kolekce Stvořena z perleti je kolekcí odkazující se k vodě. Mořský svět a zachování rovnováhy cyklu vody je velice křehká záležitost. Je to otázka zachování života. Skrze symboly ztvárněných vln, perleťových lastur a mušlí se toto téma rozeznívá.

Nádech a výdech je esencí celé kolekce. Je nejen o naslouchání a následování svého srdce, ale také o lehkosti plynutí. Šaty z autorské látky Stvořena z perleti v jemných odstínech od růžové až k fialové.

Hrála jsem si s myšlenkou, jak dostat do jednoho modelu co nejvíc a výsledkem jsou oboustranné modely! Vytvořila jsem několik střihů tak, aby se daly na těle otáčet. Podařilo se mi zachovat souvislý obraz na těle a přesto se jednotlivé strany od sebe liší. Někdy je to záležitostí detailu, jindy i hlavního motivu. Takové modely vám umožňují vybrat si podle preferencí, či nálady, tu svou variantu pro dnešní den. Uvádím zde dva konkrétní příklady. Šaty s mušlí s bílou barvou u obličeje z jedné strany a tyrkysovou z druhé strany. Mimo jiné, bílá barva vám rozsvítí obličej a odlehčí vás i celý model. Jak jsem již zmínila, na některých modelech je to záležitostí detailu, na jiných je to zřetelnější, jako u tohoto modelu s mušlí. Jako druhý zde uvádím model topu - ponča 2v1. Tady se jednotlivé strany od sebe liší ztvárněním vlny.

Oboustranné šaty vám mohu vytvořit na míru vašich potřeb. Nadstandartem individuálního přístupu je úprava designu přímo pro vás. Šaty na míru těla a duše tím získavají ještě větší rozměr. Úpravy designu přirozeně zvyšují cenu modelu. Sazba je 1200 Kč/hod k základní ceně modelu. Z praxe mohu říct, že některé klientky tuto možnost rády využívají.

Napište mi, co vás zajímá: