STVOŘENA Z PERLETI

Svět svobodné tvorby je místo, kde zázraky existují a duch ožívá. Tato kolekce dává ženám křídla. Povznáší a dodává lehkost. Zužující šaty pro vyzvednutí vaší krásy v tmavě modré barvě. Střih lehce kopíruje postavu, kapsy a nízko posazené rukávy umocňují ležérnost celého modelu.

Kolekce Stvořena z perleti je o plynutí. Téma symbolicky odkazující se k vodě. Hlavním motivem propojujícím celou kolekci je perleťová lastura. V ní je zastoupen vodní svět a téma zachování rovnováhy. Skrze symboly ztvárněných vln, perleťových lastur a mušlí se toto téma rozeznívá a oživuje. V jemnosti a laskavosti.

Kolekce Stvořena z perleti tentokrát v úchvatné barvě magenty. MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání. BÍLÁ - je syntézou a spektrem všech barev, symbolem synergie, světla, spirituality, čerstvosti, neutrality, nevinnosti a budoucnosti.

Nádech a výdech. Naslouchání. Následování svého srdce. Lehkost plynutí. Takové jsou éterické šaty z autorských látek kolekce Stvořena z perleti. 

Oboustranné modely

Hrála jsem si s myšlenkou, jak dostat do jednoho modelu co nejvíc a výsledkem jsou oboustranné modely. Díky tomu můžete získát model 2v1. Vytvořila jsem několik střihů tak, aby se daly na těle otáčet. Funguje to díky designu, který jsem zpracovala tak, abych zachovala souvislý obraz na těle. Přesto se jednotlivé strany od sebe liší. Někdy je to záležitostí detailu, jindy i hlavního motivu. Takové modely vám umožňují vybrat si podle preferencí tu svou variantu pro daný den. Tady je ukázka dvou konkrétních modelů. Šaty s mušlí s bílou barvou v horní části šatů a tyrkysovou z druhé strany. Bílá barva vám rozsvítí obličej a odlehčí vás i celý model. Jak jsem již zmínila, na některých modelech je to záležitostí detailu, na jiných je to zřetelnější, jako u tohoto modelu s mušlí. Jako druhý příklad zde uvádím model topu - ponča. Tady se jednotlivé strany od sebe liší ztvárněním i barevností vlny.

Pokud máte specifické přání, mohu oboustranný model vytvořit na míru vašich potřeb. Úpravy designu přirozeně zvyšují cenu modelu. Cena se odvíjí od časové náročnosti zpracování, sazba je 1200 Kč/hod. Z praxe mohu říct, že většinou se vejdeme do jedné hodiny a některé klientky tuto možnost rády využívají. Ať už tuto příležitost využijete či ne, vyústěním individuálního přístupu jsou jedinečné šaty na míru vašeho těla a duše.

 

Napište mi, co vás zajímá: