STVOŘENA Z PERLETI

Kolekce Stvořena z perleti to je kolekce odkazující se k vodě. Mořský svět a zachování rovnováhy cyklu vody je velice křehká záležitost. Je to otázka zachování života a ta se rozeznívá skrze symboly ztvárněných vln, perleťových lastur a mušlí. Přítomný okamžik, nádech a výdech je esencí celé kolekce. Je o naslouchání a následování svého srdce, o lehkosti a plynutí. 

Hrála jsem si s myšlenkou, jak dostat do jednoho modelu co nejvíc a výsledkem jsou oboustranné šaty! Vytvořila jsem několik střihů tak, aby se daly na těle otáčet. Podařilo se mi zachovat souvislý obraz na těle a přesto se jednotlivé strany od sebe liší. Někdy je to záležitostí detailu, jindy i ústředního motivu. Takové šaty vám umožňují vybrat si podle preferencí, či nálady, tu svou barevnou variantu pro dnešní den. Uvádím zde jeden konkrétní příklad na šatech s mušlí. Bílá nebo tyrkysová? Mimo jiné, bílá vám rozsvítí obličej a odlehčí vás i celý model. Jak jsem již zmínila, na některých modelech je to záležitostí detailu, na jiných je to zřetelnější, jako u tohoto modelu s mušlí.

Oboustranné šaty vám mohu vytvořit na míru vašich potřeb. Nadstandartem individuálního přístupu je úprava designu přímo pro vás. Šaty na míru těla a duše tím získavají ještě větší rozměr. Úpravy designu přirozeně zvyšují cenu modelu. Sazba je 1200 Kč/hod k základní ceně modelu. Z praxe mohu říct, že klientky oceňují tuto možnost a rády ji využívají.

Napište mi, co vás zajímá: