KVĚTINOVÁ KOLEKCE

Květinová kolekce Rozkvétám je zhmotněním esence Ženskosti. Jejím poselstvím je povznášet. Vyjít ven se svou jemností a zranitelností.

Tvorba obrazů, které následně přenáším na látky, je místem, kde své sny měním v realitu.

Symbolika je dalším nosným prvkem, který vědomě ve svých kolekcích užívám. Tvořit v souladu se svou duší a hodnotami, je skutečné požehnání.

Ráda bych vám na jednom konkrétním obraze poodhalila, jak pracuji s tématikou symbolů a barev. A teď konkrétněji - autorská látka Rozkvétám. Je určena všem ženám, které si přejí rozvíjet se ve své ženskosti. Které si dovolí být viděny ve své kráse i zranitelnosti. Růže, královna květin, je vyznáním lásky. Stejně tak i růžová barva je spojená se srdcem a láskou. Jsou zde zastoupeny všechny živly a tak je zde obsažena také bohatost života. Ráda nechávám část obrazu "nedomalovanou". Obraz s bílým prostorem (stejně jako poupě) evokuje budoucnost. Je volným prostorem, který zve naši představivost k dokončení. Je vzrušující, jak vyvolává otázku, jak to bude dál? Bílá barva je také syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality i nevinnosti. A do každého modelu vnáší jistou dávku svěžesti. Mimo to, má ještě jeden účinek, omlazuje.

Motivy květin, které se v mé tvorbě zabydlely a ze kterých si můžete vybírat ten svůj:

 

Aranžování látek různých motivů přímo na vlastním těle, to je zážitek, který je nepřenosný a nenahraditelný. Je ideálním prostorem k nacítění si toho pravého motivu osobně.  Návštěva ateliéru je tedy pro většinu klientek, řekněme, ideální. Ale v pravdě, je spíš dechberoucí vzrušující jízdou.

 

 

Napište mi, co vás zajímá: