KVĚTINOVÁ KOLEKCE

Květinová kolekce je oslavou Ženskosti. Poselstvím této kolekce je otevírat a rozvíjet v ženách nejvyšší potenciál. Povznášet, harmonizovat i léčit. Vyjít ven se svou krásou, jemností i zranitelností. Zářit ryzí ženskostí.

 

Tvorba obrazů je místem, kde sny a vize měním v realitu.

Symbolika je dalším nosným prvkem, který vědomě ve svých kolekcích užívám. Ráda bych vám na jednom konkrétním obraze poodhalila, jak pracuji s tématikou symbolů a barev. Autorské látka Rozkvétám je určena všem ženám, které si přejí rozvíjet se ve své ženskosti. Které si dovolí být viděny ve své kráse a také zranitelnosti. Růže, tato královna všech květin, je spojována s láskou. Stejně tak i růžová barva je spojená se srdcem a láskou. Jsou zde zastoupeny všechny živly a tak je zde obsažena také plnost a bohatost života. Ráda nechávám část obrazu "rozmalovanou". Bílá barva (stejně jako poupě) evokuje budoucnost. Tento volný prostor zve naši představivost k dokončení obrazu. Je vzrušující, jak vyvolává otázku, jak to bude dál? Bílá barva je také syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality i nevinnosti. A do každého modelu vnáší jistou dávku svěžesti a lehkosti. Navíc má ještě jeden žádoucí účinek, téměř každou ženu rozzáří.

Zde si můžete vybrat svůj osobní motiv z květin, které se v mé tvorbě zabydlely.

Aranžování látek různých motivů přímo na vlastním těle, to je zážitek, který je nepřenosný. Je ideálním prostorem k nacítění si toho pravého motivu osobně. Návštěva ateliéru je tedy pro většinu klientek nenahraditelná. Slovy žen, které tuto jedinečnou část tvorby zažily, je to dechberoucí vzrušující jízda.

Napište mi, co vás zajímá: