INSPIRACE PŘÍRODOU

Originální látky, které vás budou hýčkat a nabíjet energií přírody, ať jste kdekoli

 

Přijměte mé pozvání do ateliéru Artediva, kde si můžete nezávazně vyzkoušet vše, co vás osloví. A budete-li chtít, osobně vás provedu proměnou s obrazy autorských látek. Nahlédnete do delikátního procesu tvorby a pocítíte sílu modelů vytvářených na míru těla i duše.

SPIRIT

 

Duch je tím, kdo vede tah štětce

Duše je tou, která dává dílu charakter

Tělo je nástrojem, skrze nějž se vše zhmotňuje

Black and white

Spirit v barvách

Počátek... black and white... světlo a tma

Dualita, z níž se rodí škála barev, pocitů a zkušeností

 

KVĚTINOVÁ KOLEKCE

Květinová kolekce je oslavou Ženskosti. Poselstvím této kolekce je otevírat a rozvíjet v ženách nejvyšší potenciál. Povznášet, harmonizovat i léčit. Vyjít ven se svou krásou, jemností i zranitelností. Zářit ryzí ženskostí.

 

Tvorba obrazů je místem, kde sny a vize měním v realitu.

Symbolika je dalším nosným prvkem, který vědomě ve svých kolekcích užívám. Ráda bych vám na jednom konkrétním obraze poodhalila, jak pracuji s tématikou symbolů a barev. Autorské látka Rozkvétám je určena všem ženám, které si přejí rozvíjet se ve své ženskosti. Které si dovolí být viděny ve své kráse a také zranitelnosti. Růže, tato královna všech květin, je spojována s láskou. Stejně tak i růžová barva je spojená se srdcem a láskou. Jsou zde zastoupeny všechny živly a tak je zde obsažena také plnost a bohatost života. Ráda nechávám část obrazu "rozmalovanou". Bílá barva (stejně jako poupě) evokuje budoucnost. Tento volný prostor zve naši představivost k dokončení obrazu. Je vzrušující, jak vyvolává otázku, jak to bude dál? Bílá barva je také syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality i nevinnosti. A do každého modelu vnáší jistou dávku svěžesti a lehkosti. Navíc má ještě jeden žádoucí účinek, téměř každou ženu rozzáří.

Zde si můžete vybrat svůj osobní motiv z květin, které se v mé tvorbě zabydlely.

Aranžování látek různých motivů přímo na vlastním těle, to je zážitek, který je nepřenosný. Je ideálním prostorem k nacítění si toho pravého motivu osobně. Návštěva ateliéru je tedy pro většinu klientek nenahraditelná. Slovy žen, které tuto jedinečnou část tvorby zažily, je to dechberoucí vzrušující jízda.

STVOŘENA Z PERLETI

Kolekce Stvořena z perleti to je kolekce odkazující se k vodě. Mořský svět a zachování rovnováhy cyklu vody je velice křehká záležitost. Je to otázka zachování života a ta se rozeznívá skrze symboly ztvárněných vln, perleťových lastur a mušlí. Přítomný okamžik, nádech a výdech je esencí celé kolekce. Je o naslouchání a následování svého srdce, o lehkosti a plynutí. 

Hrála jsem si s myšlenkou, jak dostat do jednoho modelu co nejvíc a výsledkem jsou oboustranné šaty! Vytvořila jsem několik střihů tak, aby se daly na těle otáčet. Podařilo se mi zachovat souvislý obraz na těle a přesto se jednotlivé strany od sebe liší. Někdy je to záležitostí detailu, jindy i ústředního motivu. Takové šaty vám umožňují vybrat si podle preferencí, či nálady, tu svou barevnou variantu pro dnešní den. Uvádím zde jeden konkrétní příklad na šatech s mušlí. Bílá nebo tyrkysová? Mimo jiné, bílá vám rozsvítí obličej a odlehčí vás i celý model. Jak jsem již zmínila, na některých modelech je to záležitostí detailu, na jiných je to zřetelnější, jako u tohoto modelu s mušlí.

Oboustranné šaty vám mohu vytvořit na míru vašich potřeb. Nadstandartem individuálního přístupu je úprava designu přímo pro vás. Šaty na míru těla a duše tím získavají ještě větší rozměr. Úpravy designu přirozeně zvyšují cenu modelu. Sazba je 1200 Kč/hod k základní ceně modelu. Z praxe mohu říct, že klientky oceňují tuto možnost a rády ji využívají.

KOŘENY

Kolekce je vyjádřením úcty k našim kořenům. Vyjádřením díků za vše, co nás na naší cestě utvářelo. Za náš rodný kraj, domov, rodinu, přátele, všechny vzlety i pády a poučení... Za vše, z čeho čerpáme a díky čemu rosteme. Za zkušenosti, jež z nás udělaly ty, kterými dnes jsme. Poděkování sobě a cestě, kterou jsme od svého zrození až dnešního dne ušli. 

 KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA 

Tuto kolekci jsem postavila na hluboké síle polodrahokamů a minerálů. Jejím poselstvím je uzemnění, ukotvení se v sobě, ve svém středu. Metamorfóza je synonymem přeměny.

Kameny mám velmi ráda. Jsou pro mě velkou inspirací a tak přirozeně vstoupily i do mé tvorby. Jsou nejen krásné, ale také léčivé. A právě to mne dovedlo k myšlence propojit jejich vlastnosti s oděvem a vědomým přístupem k oděvu. Většinu svého života jsme oblečení. Vše, do čeho se oblékáme, na nás působí a dokonce působí i na naše okolí. A tak se nabízí příležitost uchopit tento potenciál ještě hlubším a vědomějším způsobem.

 

 

Představuji vám autorskou látku s názvem SERAFINITOVÁ KŘÍDLA. Šaty z této autorské látky působí hodně mysticky a jsou ideální pro ženy šamanky. Dokonale vyzvedávají vlastní jedinečnost i hloubku a současně dodávají pocit ukotvení. Polodrahokam serafinit jsem v tomto případě kolorovala v modrých a tyrkysových tónech. Pokud vás zajímá i energetická podstata, serafinit je symbolem duchovního osvícení. Otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

 

 

Růženíny se svou energií jsou léčiteli srdce a otevírají bezpodmínečné lásce. Ametysty se vyznačují silnou ochrannou energií a spirituálními vibracemi. Také fialová barva je symbolem duchovní energie a síly. Valéry modré a tyrkysové se vztahují k intuici, vhledu, komunikaci, vyjádření, kreativitě, moudrosti, klidu a ochraně. Vše, co bylo do obrazu vloženo, se podílí na výsledné harmonické energii. Tyto kompozice vás mohou vést do vyšších dimenzí. 

Tady je další nabídka obrazů a ukázka dalšího střihu originální košile. Je ušita z jemné bavlny se saténovou úpravou, s ušlechtilým hedvábným povrchem. Je velmi příjemná na těle a nemá žádné speciální nároky na údržbu. Jako většinu materiálů v mé nabídce vám doporučuji prát modely v pračce, s programem na jemné praní a teplotou 40°C. 

 

 

Zeštíhlující šaty z autorské látky Křišťály. U tohoto modelu jsem křišťál vnořila do tmavomodrého pozadí. Obraz díky tomu působí ještě více zužujícím efektem. Střihy volím v souladu s potřebami klientek a přirozeně také s jejich typem postavy. Postavu modeluji nejen střihem, ale také obrazem.

 

 

Autorské látky KŘIŠŤÁLY jsem vytvořila pro umocnění vnitřní i vnější krásy. Ústředním motivem tohoto obrazu je křišťál, který je všeobecně považovaný za nejúčinnější léčivý krystal a zesilovač energie. Křišťál je čirý až bílý polodrahokam. Rozvíjela jsem možnosti působení a skrze barvy, kterými jsem obrazy kolorovala, jsem k původně čirému křišťálu, přidala ještě účinky barev. Každá barva je nosičem informací a rezonuje s jinými tématy. O tom později...

V čem vás budou jednotlivé barvy podporovat?

ČERVENÁ - je barvou energie, vitality, činorodosti, životní síly, motivace, odvahy, vášně, vědomí těla a vůle k životu

ORANŽOVÁ - je pozitivní a optimistickou barvou radosti, přitakání životu, emocionální kreativity, stimulace a požitku

ŽLUTÁ - je barvou intelektu, logiky, smyslu života, radosti, rozjasnění mysli, vědění, aktivace sebedůvěry a optimismu

ZELENÁ - je barvou léčení a harmonizace na všech úrovních, barvou naděje, imaginace, přijetí, víry a vnímavosti

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

FIALOVÁ - je barvou spirituality, senzitivity, duchovní síly, vědomí zodpovědnosti, mystiky a transformace

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání

 

 

 

NEBESKÁ KOLEKCE

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500