INSPIRACE PŘÍRODOU

Originální látky, které vás budou hýčkat a nabíjet energií přírody, ať jste kdekoli

 

Přijměte mé pozvání do ateliéru Artediva, kde si můžete nezávazně vyzkoušet vše, co vás osloví. A budete-li chtít, osobně vás provedu proměnou s obrazy autorských látek. Nahlédnete do delikátního procesu tvorby a pocítíte sílu modelů vytvářených na míru těla i duše.

KVĚTINOVÁ KOLEKCE

Květinová kolekce je oslavou Ženskosti. Poselstvím této kolekce je otevírat a rozvíjet v ženách nejvyšší potenciál. Povznášet, harmonizovat i léčit. Vyjít ven se svou krásou, jemností i zranitelností. Zářit ryzí ženskostí.

 

Tvorba obrazů je místem, kde sny a vize měním v realitu.

Symbolika je dalším nosným prvkem, který vědomě ve svých kolekcích užívám. Ráda bych vám na jednom konkrétním obraze poodhalila, jak pracuji s tématikou symbolů a barev. Autorské látka Rozkvétám je určena všem ženám, které si přejí rozvíjet se ve své ženskosti. Které si dovolí být viděny ve své kráse a také zranitelnosti. Růže, tato královna všech květin, je spojována s láskou. Stejně tak i růžová barva je spojená se srdcem a láskou. Jsou zde zastoupeny všechny živly a tak je zde obsažena také plnost a bohatost života. Ráda nechávám část obrazu "rozmalovanou". Bílá barva (stejně jako poupě) evokuje budoucnost. Tento volný prostor zve naši představivost k dokončení obrazu. Je vzrušující, jak vyvolává otázku, jak to bude dál? Bílá barva je také syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality i nevinnosti. A do každého modelu vnáší jistou dávku svěžesti a lehkosti. Navíc má ještě jeden žádoucí účinek, téměř každou ženu rozzáří.

Zde si můžete vybrat svůj osobní motiv z květin, které se v mé tvorbě zabydlely.

Aranžování látek různých motivů přímo na vlastním těle, to je zážitek, který je nepřenosný. Je ideálním prostorem k nacítění si toho pravého motivu osobně. Návštěva ateliéru je tedy pro většinu klientek nenahraditelná. Slovy žen, které tuto jedinečnou část tvorby zažily, je to dechberoucí vzrušující jízda.

STVOŘENA Z PERLETI

Kolekce Stvořena z perleti to je kolekce odkazující se k vodě. Mořský svět a zachování rovnováhy cyklu vody je velice křehká záležitost. Je to otázka zachování života a ta se rozeznívá skrze symboly ztvárněných vln, perleťových lastur a mušlí. Přítomný okamžik, nádech a výdech je esencí celé kolekce. Je o naslouchání a následování svého srdce, o lehkosti a plynutí. 

Hrála jsem si s myšlenkou, jak dostat do jednoho modelu co nejvíc a výsledkem jsou oboustranné šaty! Vytvořila jsem několik střihů tak, aby se daly na těle otáčet. Podařilo se mi zachovat souvislý obraz na těle a přesto se jednotlivé strany od sebe liší. Někdy je to záležitostí detailu, jindy i ústředního motivu. Takové šaty vám umožňují vybrat si podle preferencí, či nálady, tu svou barevnou variantu pro dnešní den. Uvádím zde jeden konkrétní příklad na šatech s mušlí. Bílá nebo tyrkysová? Mimo jiné, bílá vám rozsvítí obličej a odlehčí vás i celý model. Jak jsem již zmínila, na některých modelech je to záležitostí detailu, na jiných je to zřetelnější, jako u tohoto modelu s mušlí.

Oboustranné šaty vám mohu vytvořit na míru vašich potřeb. Nadstandartem individuálního přístupu je úprava designu přímo pro vás. Šaty na míru těla a duše tím získavají ještě větší rozměr. Úpravy designu přirozeně zvyšují cenu modelu. Sazba je 1200 Kč/hod k základní ceně modelu. Z praxe mohu říct, že klientky oceňují tuto možnost a rády ji využívají.

VESMÍRNÁ KOLEKCE

Atmosféra přítomného okamžiku, obloha s červánky, snášející se noc, to byly první impulzy k vytvoření této kolekce. Nechala jsem se unášet proudem, až za hranice fyzického světa. Až tam, kde se tvoří nový vesmír.

SPIRIT

 

Duch je tím, kdo vede tah štětce

Duše je tou, která dává dílu charakter

Tělo je nástrojem, skrze nějž se vše zhmotňuje

Black and white

Spirit v barvách

Počátek... black and white... světlo a tma

Dualita, z níž se rodí škála barev, pocitů a zkušeností

 

KOŘENY

Kolekce je vyjádřením úcty k našim kořenům. Vyjádřením díků za vše, co nás na naší cestě utvářelo. Za náš rodný kraj, domov, rodinu, přátele, všechny vzlety i pády a poučení... Za vše, z čeho čerpáme a díky čemu rosteme. Za zkušenosti, jež z nás udělaly ty, kterými dnes jsme. Poděkování sobě a cestě, kterou jsme od svého zrození až dnešního dne ušli. 

 KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA 

Tuto kolekci jsem postavila na hluboké síle polodrahokamů a minerálů. Jejím poselstvím je uzemnění, ukotvení se v sobě, ve svém středu. Metamorfóza je synonymem přeměny.

Kameny mám velmi ráda. Jsou pro mě velkou inspirací a tak přirozeně vstoupily i do mé tvorby. Jsou nejen krásné, ale také léčivé. A právě to mne dovedlo k myšlence propojit jejich vlastnosti s oděvem a vědomým přístupem k oděvu. Většinu svého života jsme oblečení. Vše, do čeho se oblékáme, na nás působí a dokonce působí i na naše okolí. A tak se nabízí příležitost uchopit tento potenciál ještě hlubším a vědomějším způsobem.

 

 

Představuji vám autorskou látku s názvem SERAFINITOVÁ KŘÍDLA. Šaty z této autorské látky působí hodně mysticky a jsou ideální pro ženy šamanky. Dokonale vyzvedávají vlastní jedinečnost i hloubku a současně dodávají pocit ukotvení. Polodrahokam serafinit jsem v tomto případě kolorovala v modrých a tyrkysových tónech. Pokud vás zajímá i energetická podstata, serafinit je symbolem duchovního osvícení. Otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

 

 

Růženíny se svou energií jsou léčiteli srdce a otevírají bezpodmínečné lásce. Ametysty se vyznačují silnou ochrannou energií a spirituálními vibracemi. Také fialová barva je symbolem duchovní energie a síly. Valéry modré a tyrkysové se vztahují k intuici, vhledu, komunikaci, vyjádření, kreativitě, moudrosti, klidu a ochraně. Vše, co bylo do obrazu vloženo, se podílí na výsledné harmonické energii. Tyto kompozice vás mohou vést do vyšších dimenzí. 

Tady je další nabídka obrazů a ukázka dalšího střihu originální košile. Je ušita z jemné bavlny se saténovou úpravou, s ušlechtilým hedvábným povrchem. Je velmi příjemná na těle a nemá žádné speciální nároky na údržbu. Jako většinu materiálů v mé nabídce vám doporučuji prát modely v pračce, s programem na jemné praní a teplotou 40°C. 

 

 

Zeštíhlující šaty z autorské látky Křišťály. U tohoto modelu jsem křišťál vnořila do tmavomodrého pozadí. Obraz díky tomu působí ještě více zužujícím efektem. Střihy volím v souladu s potřebami klientek a přirozeně také s jejich typem postavy. Postavu modeluji nejen střihem, ale také obrazem.

 

 

Autorské látky KŘIŠŤÁLY jsem vytvořila pro umocnění vnitřní i vnější krásy. Ústředním motivem tohoto obrazu je křišťál, který je všeobecně považovaný za nejúčinnější léčivý krystal a zesilovač energie. Křišťál je čirý až bílý polodrahokam. Rozvíjela jsem možnosti působení a skrze barvy, kterými jsem obrazy kolorovala, jsem k původně čirému křišťálu, přidala ještě účinky barev. Každá barva je nosičem informací a rezonuje s jinými tématy. O tom později...

V čem vás budou jednotlivé barvy podporovat?

ČERVENÁ - je barvou energie, vitality, činorodosti, životní síly, motivace, odvahy, vášně, vědomí těla a vůle k životu

ORANŽOVÁ - je pozitivní a optimistickou barvou radosti, přitakání životu, emocionální kreativity, stimulace a požitku

ŽLUTÁ - je barvou intelektu, logiky, smyslu života, radosti, rozjasnění mysli, vědění, aktivace sebedůvěry a optimismu

ZELENÁ - je barvou léčení a harmonizace na všech úrovních, barvou naděje, imaginace, přijetí, víry a vnímavosti

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

FIALOVÁ - je barvou spirituality, senzitivity, duchovní síly, vědomí zodpovědnosti, mystiky a transformace

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání

 

 

 

Napište mi, co vás zajímá: