INSPIRACE PŘÍRODOU

Originální látky, které vás budou hýčkat a nabíjet energií přírody, ať jste kdekoli

 

Přijměte mé pozvání do ateliéru Artediva, kde si můžete nezávazně vyzkoušet vše, co vás osloví. A budete-li chtít, osobně vás provedu proměnou s obrazy autorských látek. Nahlédnete do delikátního procesu tvorby a pocítíte sílu modelů vytvářených na míru těla i duše.

SPIRIT

Hlavním motivem nové kolekce Spirit jsou spirály. Tento symbol mám ráda celý život a v různých podobách mne stále provází. Aktuálně jsem spojila tento symbol s barvou roku 2019. Je jí odstín Living Coral, nebo-li živoucí korálová. Je barvou intimity a optimismu. Připomíná nám také důležitost přítomného okamžiku.

KVĚTINOVÁ KOLEKCE

Květinová kolekce je oslavou Ženskosti. Poselstvím této kolekce je otevírat a rozvíjet v ženách nejvyšší potenciál. Povznášet, harmonizovat i léčit. Vyjít ven se svou krásou, jemností i zranitelností.

Tvorba obrazů je místem, kde sny a vize měním v realitu.

Symbolika je dalším nosným prvkem, který vědomě ve svých kolekcích užívám. Ráda bych vám na jednom konkrétním obraze poodhalila, jak pracuji s tématikou symbolů a barev. Autorské látka Rozkvétám je určena všem ženám, které si přejí rozvíjet se ve své ženskosti. Které si dovolí být viděny ve své kráse a také zranitelnosti. Růže, tato královna všech květin, je spojována s láskou. Stejně tak i růžová barva je spojená se srdcem a láskou. Jsou zde zastoupeny všechny živly a tak je zde obsažena také plnost a bohatost života. Ráda nechávám část obrazu "rozmalovanou". Bílá barva (stejně jako poupě) evokuje budoucnost. Tento volný prostor zve naši představivost k dokončení obrazu. Je vzrušující, jak vyvolává otázku, jak to bude dál? Bílá barva je také syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality i nevinnosti. A do každého modelu vnáší jistou dávku svěžesti a lehkosti. Navíc má ještě jeden žádoucí účinek, téměř každou ženu rozzáří.

Zde si můžete vybrat svůj osobní motiv z květin, které se v mé tvorbě zabydlely.

Aranžování látek různých motivů přímo na vlastním těle, to je zážitek, který je nepřenosný. Je ideálním prostorem k nacítění si toho pravého motivu osobně. Návštěva ateliéru je tedy pro většinu klientek nenahraditelná. Slovy žen, které tuto jedinečnou část tvorby zažily, je to dechberoucí vzrušující jízda.

STVOŘENA Z PERLETI

Kolekce Stvořena z perleti to je kolekce odkazující se k vodě. Mořský svět a zachování rovnováhy cyklu vody je velice křehká záležitost. Je to otázka zachování života a ta se rozeznívá skrze symboly ztvárněných vln, perleťových lastur a mušlí. Přítomný okamžik, nádech a výdech je esencí celé kolekce. Je o naslouchání a následování svého srdce, o lehkosti a plynutí. 

Hrála jsem si s myšlenkou, jak dostat do jednoho modelu co nejvíc. Výsledkem jsou oboustranné šaty, které umožňují vybrat si podle preferencí, či nálady, tu svou barevnou variantu. Bílá nebo tyrkysová? Na některých modelech je to záležitostí detailu, na jiných je to zřetelnější, jako u tohoto modelu. Oboustranné šaty vám mohu vytvořit na míru vašich potřeb. Nadstandartem individuálního přístupu je úprava designu přímo pro vás. Úpravy samozřejmě zvyšují cenu modelu. Sazba je 1200 Kč/hod k základní ceně modelu.

KOŘENY

Kolekce je vyjádřením úcty k našim kořenům. Vyjádřením díků za vše, co nás na naší cestě utvářelo. Za náš rodný kraj, domov, rodinu, přátele, všechny vzlety i pády a poučení... Za vše, z čeho čerpáme a díky čemu rosteme. Za zkušenosti, jež z nás udělaly ty, kterými dnes jsme. Poděkování sobě a cestě, kterou jsme od svého zrození až dnešního dne ušli. 

 KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA 

Tuto kolekci jsem postavila na hluboké síle polodrahokamů a minerálů. Jejím poselstvím je uzemnění, ukotvení se v sobě, ve svém středu. Metamorfóza je synonymem přeměny.

Kameny mám velmi ráda. Jsou pro mě velkou inspirací a tak přirozeně vstoupily i do mé tvorby. Jsou nejen krásné, ale také léčivé. A právě to mne dovedlo k myšlence propojit jejich vlastnosti s oděvem a vědomým přístupem k oděvu. Většinu svého života jsme oblečení. Vše, do čeho se oblékáme, na nás působí a dokonce působí i na naše okolí. A tak se nabízí příležitost uchopit tento potenciál ještě hlubším a vědomějším způsobem.

 

 

Představuji vám autorskou látku s názvem SERAFINITOVÁ KŘÍDLA. Šaty z této autorské látky působí hodně mysticky a jsou ideální pro ženy šamanky. Dokonale vyzvedávají vlastní jedinečnost i hloubku a současně dodávají pocit ukotvení. Polodrahokam serafinit jsem v tomto případě kolorovala v modrých a tyrkysových tónech. Pokud vás zajímá i energetická podstata, serafinit je symbolem duchovního osvícení. Otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

 

 

Růženíny se svou energií jsou léčiteli srdce a otevírají bezpodmínečné lásce. Ametysty se vyznačují silnou ochrannou energií a spirituálními vibracemi. Také fialová barva je symbolem duchovní energie a síly. Valéry modré a tyrkysové se vztahují k intuici, vhledu, komunikaci, vyjádření, kreativitě, moudrosti, klidu a ochraně. Vše, co bylo do obrazu vloženo, se podílí na výsledné harmonické energii. Tyto kompozice vás mohou vést do vyšších dimenzí. 

Tady je další nabídka obrazů a ukázka dalšího střihu originální košile. Je ušita z jemné bavlny se saténovou úpravou, s ušlechtilým hedvábným povrchem. Je velmi příjemná na těle a nemá žádné speciální nároky na údržbu. Jako většinu materiálů v mé nabídce vám doporučuji prát modely v pračce, s programem na jemné praní a teplotou 40°C. 

 

 

Zeštíhlující šaty z autorské látky Křišťály. U tohoto modelu jsem křišťál vnořila do tmavomodrého pozadí. Obraz díky tomu působí ještě více zužujícím efektem. Střihy volím v souladu s potřebami klientek a přirozeně také s jejich typem postavy. Postavu modeluji nejen střihem, ale také obrazem.

 

 

Autorské látky KŘIŠŤÁLY jsem vytvořila pro umocnění vnitřní i vnější krásy. Ústředním motivem tohoto obrazu je křišťál, který je všeobecně považovaný za nejúčinnější léčivý krystal a zesilovač energie. Křišťál je čirý až bílý polodrahokam. Rozvíjela jsem možnosti působení a skrze barvy, kterými jsem obrazy kolorovala, jsem k původně čirému křišťálu, přidala ještě účinky barev. Každá barva je nosičem informací a rezonuje s jinými tématy. O tom později...

V čem vás budou jednotlivé barvy podporovat?

ČERVENÁ - je barvou energie, vitality, činorodosti, životní síly, motivace, odvahy, vášně, vědomí těla a vůle k životu

ORANŽOVÁ - je pozitivní a optimistickou barvou radosti, přitakání životu, emocionální kreativity, stimulace a požitku

ŽLUTÁ - je barvou intelektu, logiky, smyslu života, radosti, rozjasnění mysli, vědění, aktivace sebedůvěry a optimismu

ZELENÁ - je barvou léčení a harmonizace na všech úrovních, barvou naděje, imaginace, přijetí, víry a vnímavosti

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

FIALOVÁ - je barvou spirituality, senzitivity, duchovní síly, vědomí zodpovědnosti, mystiky a transformace

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání

 

 

 

NEBESKÁ KOLEKCE

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500