INSPIRACE PŘÍRODOU

 

                         

Originální látky, které vás budou hýčkat a nabíjet energií přírody, ať jste kdekoli

 

Přijměte mé pozvání do zázemí ateliéru, kde si můžete nezávazně vyzkoušet vše, co vás osloví. A budete-li chtít víc, provedu vás tím krásným a delikátním procesem proměny s mými obrazy na autorských látkách a vytvořím vám model na míru.

KVĚTINOVÁ KOLEKCE

Květinová kolekce Rozkvétám je zhmotněním esence Ženskosti. Jejím poselstvím je povznášet. Vyjít ven se svou jemností a zranitelností.

Tvorba obrazů, které následně přenáším na látky, je místem, kde své sny měním v realitu.

Symbolika je dalším nosným prvkem, který vědomě ve svých kolekcích užívám. Tvořit v souladu se svou duší a hodnotami, je skutečné požehnání.

Ráda bych vám na jednom konkrétním obraze poodhalila, jak pracuji s tématikou symbolů a barev. A teď konkrétněji - autorská látka Rozkvétám. Je určena všem ženám, které si přejí rozvíjet se ve své ženskosti. Které si dovolí být viděny ve své kráse i zranitelnosti. Růže, královna květin, je vyznáním lásky. Stejně tak i růžová barva je spojená se srdcem a láskou. Jsou zde zastoupeny všechny živly a tak je zde obsažena také bohatost života. Ráda nechávám část obrazu "nedomalovanou". Obraz s bílým prostorem (stejně jako poupě) evokuje budoucnost. Je volným prostorem, který zve naši představivost k dokončení. Je vzrušující, jak vyvolává otázku, jak to bude dál? Bílá barva je také syntézou a spektrem všech barev. Je symbolem synergie, světla a spirituality. Čerstvosti, čistoty, neutrality i nevinnosti. A do každého modelu vnáší jistou dávku svěžesti. Mimo to, má ještě jeden účinek, omlazuje.

Motivy květin, které se v mé tvorbě zabydlely a ze kterých si můžete vybírat ten svůj:

 

Aranžování látek různých motivů přímo na vlastním těle, to je zážitek, který je nepřenosný a nenahraditelný. Je ideálním prostorem k nacítění si toho pravého motivu osobně.  Návštěva ateliéru je tedy pro většinu klientek, řekněme, ideální. Ale v pravdě, je spíš dechberoucí vzrušující jízdou.

 

 

STVOŘENA Z PERLETI

Prostoupení krásou okamžiku je esencí celé kolekce. Je o naslouchání a následování svého srdce. O hojnosti a plynutí. Motivem, ze kterého zde nejvíce vycházím, jsou perleťové lastury, mušle a jejich struktura.

Autorská látka - Stvořena z perleti

Svět svobodné tvorby. To je místo, kde kouzla existují a duše ožívá.

 

Tady je malá ukázka obrazů z kolekce STVOŘENA Z PERLETI:

KOŘENY

Kolekce je vyjádřením úcty k našim kořenům. Vyjádřením díků za vše, co nás na naší cestě utvářelo. Za náš rodný kraj, domov, rodinu, přátele, všechny vzlety i pády a poučení... Za vše, z čeho čerpáme a díky čemu rosteme. Za zkušenosti, jež z nás udělaly ty, kterými dnes jsme. Poděkování sobě a cestě, kterou jsme od svého zrození až dnešního dne ušli. 

 KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA 

Tuto kolekci jsem postavila na hluboké síle minerálů. Jejím naplněním je uzemnění, ukotvení se v sobě, ve svém středu. Metamorfóza je synonymem přeměny.

Kameny mám velmi ráda. Jsou pro mě velkou inspirací a tak přirozeně vstoupily i do mé tvorby. Jsou nejen krásné, ale také léčivé. A právě to mne dovedlo k myšlence propojit jejich vlastnosti s oděvem a vědomým přístupem k oděvu. Většinu svého života jsme oblečení. Vše, do čeho se oblékáme, na nás působí a dokonce působí i na naše okolí. A tak se nabízí příležitost uchopit tento potenciál ještě hlubším a vědomějším způsobem.

 

 

Představuji vám autorskou látku s názvem SERAFINITOVÁ KŘÍDLA. Šaty z této autorské látky působí hodně mysticky a jsou ideální pro ženy šamanky. Dokonale vyzvedávají vlastní jedinečnost i hloubku a současně dodávají pocit ukotvení. Polodrahokam serafinit jsem v tomto případě kolorovala v modrých a tyrkysových tónech. Pokud vás zajímá i energetická podstata, serafinit je symbolem duchovního osvícení. Otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

 

 

Růženíny se svou energií jsou léčiteli srdce a otevírají bezpodmínečné lásce. Ametysty se vyznačují silnou ochrannou energií a spirituálními vibracemi. Také fialová barva je symbolem duchovní energie a síly. Valéry modré a tyrkysové se vztahují k intuici, vhledu, komunikaci, vyjádření, kreativitě, moudrosti, klidu a ochraně. Vše, co bylo do obrazu vloženo, se podílí na výsledné harmonické energii. Tyto kompozice vás mohou vést do vyšších dimenzí. 

Tady je další nabídka obrazů a ukázka dalšího střihu originální košile. Je ušita z jemné bavlny se saténovou úpravou, s ušlechtilým hedvábným povrchem. Je velmi příjemná na těle a nemá žádné speciální nároky na údržbu. Jako většinu materiálů v mé nabídce vám doporučuji prát modely v pračce, s programem na jemné praní a teplotou 40°C. 

 

 

Zeštíhlující šaty z autorské látky Křišťály. U tohoto modelu jsem křišťál vnořila do tmavomodrého pozadí. Obraz díky tomu působí ještě více zužujícím efektem. Střihy volím v souladu s potřebami klientek a přirozeně také s jejich typem postavy. Postavu modeluji nejen střihem, ale také obrazem.

 

 

Autorské látky KŘIŠŤÁLY jsem vytvořila pro umocnění vnitřní i vnější krásy. Ústředním motivem tohoto obrazu je křišťál, který je všeobecně považovaný za nejúčinnější léčivý krystal a zesilovač energie. Křišťál je čirý až bílý polodrahokam. Rozvíjela jsem možnosti působení a skrze barvy, kterými jsem obrazy kolorovala, jsem k původně čirému křišťálu, přidala ještě účinky barev. Každá barva je nosičem informací a rezonuje s jinými tématy. O tom později...

V čem vás budou jednotlivé barvy podporovat?

ČERVENÁ - je barvou energie, vitality, činorodosti, životní síly, motivace, odvahy, vášně, vědomí těla a vůle k životu

ORANŽOVÁ - je pozitivní a optimistickou barvou radosti, přitakání životu, emocionální kreativity, stimulace a požitku

ŽLUTÁ - je barvou intelektu, logiky, smyslu života, radosti, rozjasnění mysli, vědění, aktivace sebedůvěry a optimismu

ZELENÁ - je barvou léčení a harmonizace na všech úrovních, barvou naděje, imaginace, přijetí, víry a vnímavosti

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

FIALOVÁ - je barvou spirituality, senzitivity, duchovní síly, vědomí zodpovědnosti, mystiky a transformace

MAGENTA - je barvou kosmického vědomí, blaženosti, extáze, kosmické lásky, lásky k Bytí a každodennímu jednání

 

 

 

Napište mi, co vás zajímá: