SUKNĚ ŠAMANSKÁ

Pro extravagantní střih této sukně jsem se inspirovala plátkem růže. Její tvar přináší pocit laskavého zahalení, je měkký a velmi ženský. Sukně je krásně variabilní, dá se na těle posouvat a otáčet vykrojením na střed, či na stranu těla. Díky pružnému lemu se dá korigovat i délka sukně.

MODRÁ - je barvou láskyplné komunikace, důvěry, sebevyjádření, naslouchání, vědomí hloubky, klidu a ochrany

TYRKYSOVÁ - je barvou kreativity, uměleckého vyjádření, komunikace, flexibility, spontaneity, identity, důvěry a víry

INDIGO - je barvou intuice, vnitřního vhledu, vnitřní moudrosti, mimosmyslového vnímání a hlubokých citů

Materiál

Model z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, min. s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. V nabídce mám přírodní, směsové i syntetické materiály. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba

Sukni mimo ručního praní, lze prát také v pračce. Doporučuji obrátit ji naruby a prát v programu jemného praní, na 40°C. Žehlit ji můžete na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek. Jelikož se jedná o originální autorskou tvorbu, tvořím modely na objednávku. K tomu potřebuji znát vaši výšku a míry - prsa, pas, boky.

Cena: 3 500 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: