SERAFINITOVÁ KŘÍDLA 1

Kolekce Krystalická metamorfóza - to jsou vyjímečné šaty s motivy polodrahokamů. Tyto šaty vyzdvihnou vaši jedinečnost, krásu a hloubku. Propojují 1. a 7.čakru, dodají vám pocit ukotvení. Základem autorské látky Serafinitová křídla je polodrahokam serafinit, který jsem následně kolorovala. Tento kámen je symbolem duchovního osvícení, otevírá korunní čakru a pomáhá následovat hlas svého srdce. Jeho opeřená křídla pozvedají k vyšším vibracím.

 

Materiál

Designové látky z ateliéru Artediva Renata Glosová jsou unikátní obrazy, které tvořím se záměrem povznášet skrze krásu. Individuální tvorba v mém pojetí přináší jak výběr designu, tak i materiálu, na který se obraz tiskne. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s podílem elastanu. Každá klientka si tedy vybere obraz a materiál dle svých preferencí. Teprve až design (pracuji s digitální grafikou) upravím pro vaši velikost, posílám ho do tisku. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 3 týdny od přijetí zálohy ve výši 50% na č.ú.: 670100-2215415640/6210.

Šaty na míru

Abych vytvořila šaty, které vám sednou jako druhá kůže, potřebuji znát vaše míry: prsa, pas, boky a výšku postavy. Jelikož každé tělo je jiné, přizpůsobím design právě vašemu tělu. S látkou nezacházím jako s metráží, ale naopak, jako s obrazem, skrze který sochám vaše tělo.

Cena: 4 600 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: