MODRÁ ŠAMANKA

Tyto šaty vyzdvihnou vaši jedinečnost, krásu a hloubku. Dodají vám pocit ukotvení. Kolekce Krystalická metamorfóza - to jsou vyjímečné šaty s motivy polodrahokamů. Motiv pyrolusitu je zde jemně kolorován a dokončen několika dalšími výtvarnými technikami. Energetické účinky pyrolusitu - tento kámen má schopnost transformovat negativní v pozitivní, posiluje naši auru a ochranu. Na duševní úrovni posiluje sebedůvěru, optimismus a odhodlání. 

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže, převážně velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 3-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 5 000 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: