MODRÁ AURA

Šaty jako šperk - to je kolekce KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA. Autorské látky s motivy krystalů polodrahokamů, tady konkrétně pyrolusitu. Motiv pyrolusitu je zde jemně kolorován a následně je zapuštěn do tmavě modrého pozadí tak, aby na těle působil zužujícím efektem. Šaty jsou navrženy pro velikosti 38, 40, 42, 44. Za zmíňku stojí energetické účinky pyrolusitu. Tento kámen má schopnost transformovat negativní v pozitivní, posiluje naši auru a ochranu. Na duševní úrovni posiluje sebedůvěru, optimismus a odhodlání. 

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže, převážně velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 2-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 5 500 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: