KŘIŠŤÁL V MAGENTĚ 2

Šaty jako šperk - to je kolekce KRYSTALICKÁ METAMORFÓZA. Autorské látky s motivy krystalů polodrahokamů, tady konkrétně křemene, kolorovaného do odstínu královské magenty. Dokonalost v síle obrazu a minimalistickém střihu. Magnetické šaty pro vyzvednutí vaší krásy a hloubky. Šaty z úpletu jsou maximálně pohodlné a nevyžadují si žádnou vaši pozornost. 

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže, převážně velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 2-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

 

Cena: 5 600 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: