AMETYSTOVÉ PAPRSKY

Pro extravagantní střih této sukně jsem se inspirovala plátkem růže. Její tvar přináší pocit laskavého zahalení, je měkký a velmi ženský. Sukně se dá na těle posouvat díky pružnému lemu a otáčet vykrojením na střed, či na stranu těla.

Materiál

Autorská látka - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže, převážně velmi příjemné a splývavé úplety, obvykle s 6% elastanu. Cena modelu se odvíjí od vybraného materiálu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba

Sukni mimo ručního praní, lze prát také v pračce. Doporučuji obrátit ji naruby a prát v programu jemného praní, na 40°C. Žehlit ji můžete na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je obvykle 3 týdny od přijetí zálohy. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek. Jelikož se jedná o originální autorskou tvorbu, skladem mám pouze uvedenou velikost. V jiných velikostech a materiálech tvořím model na objednávku.

 

Cena: 3 400 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: