SPIRIT V ČERNÉ II.

Materiál

Šaty jsou ušity z autorské látky - design by Artediva. V nabídce mám několik materiálů, rozdílného složení i gramáže. Jsou to velmi příjemné a splývavé úplety, minimálně s 6% elastanu. Každá klientka si tedy vybere materiál dle svých preferencí a teprve poté posílám grafiku do tisku. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé.

Údržba šatů

Šaty mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácené naruby, na program jemného praní, na 40°C. Žehlit je doporučuji naruby, na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 3-4 týdny od přijetí zálohy za šaty. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Šaty na míru

Abych vytvořila šaty, které vám sednou jako druhá kůže, potřebuji znát vaše míry: prsa, pas, boky a také výšku postavy. A protože každé tělo je jiné, přizpůsobím grafiku právě vám. S látkou nezacházím jako s metráží, ale naopak, jako s obrazem, skrze který sochám vaše tělo. Teprve až obraz (pracuji s digitální grafikou) upravím pro vaši velikost, posílám ho do tisku. Dokonalý celek vznikne právě díky individuálnímu přístupu, který v mém ateiéru zaručeně najdete. 

Cena: 7 000 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: