RŮŽOVÝ VESMÍR II.

Tento jedinečný top vám poskytne maximální estetický účinek a tělesný komfort. Kombinuje v sobě 2 materiály. Horní vrstva je z velmi vzdušného transparentního elastického šifonu. Rukávy, lem a spodní vrstva jsou z bambusu, s 6% elastanu. Díky těmto kombinacím materiálů top působí velmi lehkým až éterickým dojmem. Modely z Květinové kolekce jsou čistou esencí Ženskosti. Celá kolekce je osvěžující, jemná a půvabná. Pokud potřebujete vnést do života lehkost, je to ta pravá volba pro vás. 

Materiál

Autorská látka - design by Artediva. Horní vrstva topu - elastický šifon. Rukávy, lem a spodní vrstva - bambus s 6% elastanu. Všechny látky si nechávám tisknout výhradně v ČR, kvalitními ekologickými barvami. Všechny tisky jsou barevně stálé. Většina materiálů, které používám, je taktéž vyrobena v českých textilkách.

Údržba 

Top mimo ručního praní, lze prát v pračce, obrácen naruby, na program jemného praní, na 40°C. Model můžete žehlit na střední teplotu.

Termín

Termín dodání je 2-4 týdny od přijetí zálohy. Termín je ovlivněn tiskem látky a množstvím aktuálně přijatých objednávek.

Cena: 3 600 Kč

Počet:

Velikost:

Objednávka na míru

Výška postavy:

Obvod prsa:

Obvod pas:

Obvod boky:

Napište mi, co vás zajímá: